Продавец MirKrasoty развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
83 отзыва
+380984850296
mirkrasoty.com.ua
Корзина

Добра їжа Choice

Лечебно-оздоровительное питание ТМ "Добра їжа"

Про компанію

Торгова марка здорового харчування «ДОБРА ЇЖА» належить українській компанії «CHOICE» («ЧОЙС», з англ. - вибір), що була заснована у 2004 році. За 10 років свої діяльності компанія стала визнаним лідером з виробництва лікувально-профілактичних фітокомплексів та продуктів здорового харчування. Крім того, кілька років тому нами було налагоджено виробництво натуральної косметики, а в найближчому майбутньому планується випуск товарів з натуральної сировини для догляду за будинком.

 

Компанія «CHOICE» ставить за мету своєї роботи поліпшення здоров'я, якості життя та добробуту людей.

Ми взяли старт як київська компанія, через кілька років вийшли на національний рівень, і на сьогоднішній день маємо вже близько 150 офіційних представництв в Україні. З 2004 року товарообіг компанії виріс у 65 разів, а кількість клієнтів досягла 40 тисяч людей в різних точках світу, включаючи країни СНД, Східної Європи, Ізраїль та США.

Компанія «CHOICE» була відзначена званням «Передовик економіки України - 2012» та іншими нагородами, і це є приводом для гордості, але ж головне для нас — визнання клієнтами високої якості та ефективності наших продуктів.

в виде галереив виде списка